DB Localization s. r. o.

IČO 54379784 · DIČ 2121652192

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
J. Tubu 1645, Komárno
Odvetvie (NACE)
Pozemní doprava · 49.41
Dátum vzniku
2022-02-02
Tržby 2025
28,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
2,4 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/56534/N

Hlavný predmet podnikania
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 28,1 tis. € 2,4 tis. €
2024 34,0 tis. € 1,8 tis. €
2023 42,0 tis. € -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma DB Localization s. r. o. v konkurze?

DB Localization s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DB Localization s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DB Localization s. r. o. tržby 28,1 tis. €.

Je DB Localization s. r. o. platiteľom DPH?

DB Localization s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DB Localization s. r. o. sídli?

DB Localization s. r. o. má sídlo na adrese J. Tubu 1645, Komárno, 945 01.