ŽEN&MAS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54369827
DIČ: 2121640939
IČ DPH: SK2121640939
Na Hore 1903/10, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Hore 1903/10, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 21. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/53323/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Prevádzkovanie výdajne stravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristián Ženčák od 21. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Richard Maskaľ od 21. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŽEN&MAS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 412 € a tržby jej klesli o 16 % na 138,3 tis. €.

138,3 tis. €
Tržby
412 €
Zisk
141,6 tis. €
Celkové výnosy
147,9 tis. €
Aktíva
28,0 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 505, 2023 618, 2024 2,1 tis., 2025 4122022505202361820242,1 tis.2025412
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 161,8 tis., 2023 180,1 tis., 2024 164,1 tis., 2025 138,3 tis.2022161,8 tis.2023180,1 tis.2024164,1 tis.2025138,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 171,4 tis., 2023 183,9 tis., 2024 164,1 tis., 2025 141,6 tis.2022171,4 tis.2023183,9 tis.2024164,1 tis.2025141,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 154, 2023 167, 2024 1,9 tis., 2025 9602022154202316720241,9 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 138,3 tis. € 412 €
2024 164,1 tis. € 2,1 tis. €
2023 180,1 tis. € 618 €
2022 161,8 tis. € 505 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok128 €
  • Dlhodobý hmotný majetok60,0 tis. €
  • Zásoby85,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Finančné účty567 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy19,4 tis. €
  • Fondy zo zisku131 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie412 €
  • Krátkodobé záväzky70,8 tis. €
  • Bankové úvery49,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŽEN&MAS s. r. o. v konkurze?

ŽEN&MAS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŽEN&MAS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŽEN&MAS s. r. o. tržby 138,3 tis. €.

Je firma ŽEN&MAS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŽEN&MAS s. r. o. dosiahla zisk 412 €.

Je ŽEN&MAS s. r. o. platiteľom DPH?

ŽEN&MAS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŽEN&MAS s. r. o. sídli?

ŽEN&MAS s. r. o. má sídlo na adrese Na Hore 1903/10, Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026