Matlák Agro s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54360765
DIČ: 2121710723
IČ DPH: SK2121710723
Bratislavská 5405/65A, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 5405/65A, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 9. 2. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022
Spisová značka: Sro/158617/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lukáš Matlák od 9. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Matlák Agro s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 26,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 73,3 tis. €.

73,3 tis. €
Tržby
26,3 tis. €
Zisk
95,6 tis. €
Aktíva
85,8 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 17,6 tis., 2023 18,6 tis., 2024 18,2 tis., 2025 26,3 tis.202217,6 tis.202318,6 tis.202418,2 tis.202526,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 57,7 tis., 2023 77,2 tis., 2024 75,7 tis., 2025 73,3 tis.202257,7 tis.202377,2 tis.202475,7 tis.202573,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,3 tis. € 26,3 tis. €
2024 75,7 tis. € 18,2 tis. €
2023 77,2 tis. € 18,6 tis. €
2022 57,7 tis. € 17,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie85,8 tis. €
  • Záväzky9,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Matlák Agro s.r.o. v konkurze?

Matlák Agro s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Matlák Agro s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Matlák Agro s.r.o. tržby 73,3 tis. €.

Je firma Matlák Agro s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Matlák Agro s.r.o. dosiahla zisk 26,3 tis. €.

Je Matlák Agro s.r.o. platiteľom DPH?

Matlák Agro s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Matlák Agro s.r.o. sídli?

Matlák Agro s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 5405/65A, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026