VIN SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54348382
DIČ: 2121648936
IČ DPH: SK2121648936
Budovateľská 418/2, Zavar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 418/2, Zavar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 28. 1. 2022
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2022
Spisová značka: Sro/50833/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Quy Nguyen od 28. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIN SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 34,0 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
34,0 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
719,4 tis. €
Aktíva
189,9 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
2,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 30,5 tis., 2023 56,9 tis., 2024 38,5 tis., 2025 34,0 tis.202230,5 tis.202356,9 tis.202438,5 tis.202534,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,6 mil., 2023 2,3 mil., 2024 3,5 mil., 2025 2,4 mil.20221,6 mil.20232,3 mil.20243,5 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 34,0 tis. €
2024 3,5 mil. € 38,5 tis. €
2023 2,3 mil. € 56,9 tis. €
2022 1,6 mil. € 30,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok69,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky399,0 tis. €
  • Finančné účty251,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie125 €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky529,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIN SK s. r. o. v konkurze?

VIN SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIN SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIN SK s. r. o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma VIN SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIN SK s. r. o. dosiahla zisk 34,0 tis. €.

Je VIN SK s. r. o. platiteľom DPH?

VIN SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIN SK s. r. o. sídli?

VIN SK s. r. o. má sídlo na adrese Budovateľská 418/2, Zavar, 919 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026