RAMBALA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54316090
DIČ: 2121640213
IČ DPH: SK2121640213
Beňadovo 145, Beňadovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beňadovo 145, Beňadovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 20. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 1. 2022
Spisová značka: Sro/78903/L
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavomír Rambala od 20. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAMBALA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 325 € a tržby jej klesli o 5 % na 344,3 tis. €.

344,3 tis. €
Tržby
325 €
Strata
344,3 tis. €
Celkové výnosy
106,8 tis. €
Aktíva
51,4 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 11,6 tis., 2023 18,9 tis., 2024 11,2 tis., 2025 −325202211,6 tis.202318,9 tis.202411,2 tis.2025−325
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 291,0 tis., 2023 368,6 tis., 2024 362,9 tis., 2025 344,3 tis.2022291,0 tis.2023368,6 tis.2024362,9 tis.2025344,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,3 tis. € -325 €
2024 362,9 tis. € 11,2 tis. €
2023 368,6 tis. € 18,9 tis. €
2022 291,0 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,8 tis. €
  • Zásoby11,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,9 tis. €
  • Finančné účty25,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-325 €
  • Dlhodobé záväzky7,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,5 tis. €
  • Bankové úvery41,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAMBALA, s. r. o. v konkurze?

RAMBALA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAMBALA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAMBALA, s. r. o. tržby 344,3 tis. €.

Je firma RAMBALA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAMBALA, s. r. o. vykázala stratu 325 €.

Je RAMBALA, s. r. o. platiteľom DPH?

RAMBALA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAMBALA, s. r. o. sídli?

RAMBALA, s. r. o. má sídlo na adrese Beňadovo 145, Beňadovo, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026