SLOVBROKER, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54307414
DIČ: 2121627475
IČ DPH: SK2121627475
Mojš 27, Mojš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojš 27, Mojš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2025
Spisová značka: Sro/78728/L
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jana Gallovičová od 1. 1. 2022
    konateľ
  • Ing. Peter Gallovič od 1. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVBROKER, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 37,8 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 92,4 tis. €.

92,4 tis. €
Tržby
37,8 tis. €
Zisk
57,1 tis. €
Aktíva
56,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 40,5 tis., 2023 54,1 tis., 2024 68,4 tis., 2025 37,8 tis.202240,5 tis.202354,1 tis.202468,4 tis.202537,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 74,5 tis., 2023 121,0 tis., 2024 127,4 tis., 2025 92,4 tis.202274,5 tis.2023121,0 tis.2024127,4 tis.202592,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,4 tis. € 37,8 tis. €
2024 127,4 tis. € 68,4 tis. €
2023 121,0 tis. € 54,1 tis. €
2022 74,5 tis. € 40,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,7 tis. €
  • Záväzky388 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVBROKER, s. r. o. v konkurze?

SLOVBROKER, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVBROKER, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVBROKER, s. r. o. tržby 92,4 tis. €.

Je firma SLOVBROKER, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVBROKER, s. r. o. dosiahla zisk 37,8 tis. €.

Je SLOVBROKER, s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVBROKER, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVBROKER, s. r. o. sídli?

SLOVBROKER, s. r. o. má sídlo na adrese Mojš 27, Mojš, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026