ArHal.industrial s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54293979
DIČ: 2121619445
IČ DPH: SK2121619445
Bojná č. 804, Bojná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bojná č. 804, Bojná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 15. 12. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2022
Spisová značka: Sro/56168/N
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva a ich úprava, oprava a údržba; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristián Arpáš od 15. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Martin Halo od 15. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ArHal.industrial s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 15,8 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 153,2 tis. €.

153,2 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
168,7 tis. €
Aktíva
41,9 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 11,6 tis., 2023 −15,9 tis., 2024 18,6 tis., 2025 15,8 tis.202211,6 tis.2023−15,9 tis.202418,6 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 118,8 tis., 2023 62,1 tis., 2024 125,9 tis., 2025 153,2 tis.2022118,8 tis.202362,1 tis.2024125,9 tis.2025153,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,2 tis. € 15,8 tis. €
2024 125,9 tis. € 18,6 tis. €
2023 62,1 tis. € -15,9 tis. €
2022 118,8 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,9 tis. €
  • Záväzky126,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ArHal.industrial s. r. o. v konkurze?

ArHal.industrial s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ArHal.industrial s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ArHal.industrial s. r. o. tržby 153,2 tis. €.

Je firma ArHal.industrial s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ArHal.industrial s. r. o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je ArHal.industrial s. r. o. platiteľom DPH?

ArHal.industrial s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ArHal.industrial s. r. o. sídli?

ArHal.industrial s. r. o. má sídlo na adrese Bojná č. 804, Bojná, 956 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026