NICE AND EASY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54284244
DIČ: 2121618565
IČ DPH: SK2121618565
Urbárska 726/10, Ivanka pri Nitre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Urbárska 726/10, Ivanka pri Nitre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.10
Dátum vzniku: 10. 12. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2023
Spisová značka: Sro/56138/N
Predmet podnikania (výber): Dizajnérske činnosti; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Szombath od 10. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NICE AND EASY s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 923 € a tržby jej narástli o 10 % na 157,1 tis. €.

157,1 tis. €
Tržby
923 €
Zisk
49,5 tis. €
Aktíva
36,3 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 1,6 tis., 2023 8,6 tis., 2024 5,0 tis., 2025 92320215,2 tis.20221,6 tis.20238,6 tis.20245,0 tis.2025923
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,3 tis., 2022 4,1 tis., 2023 94,6 tis., 2024 143,3 tis., 2025 157,1 tis.20217,3 tis.20224,1 tis.202394,6 tis.2024143,3 tis.2025157,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 157,1 tis. € 923 €
2024 143,3 tis. € 5,0 tis. €
2023 94,6 tis. € 8,6 tis. €
2022 4,1 tis. € 1,6 tis. €
2021 7,3 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,3 tis. €
  • Záväzky13,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NICE AND EASY s. r. o. v konkurze?

NICE AND EASY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NICE AND EASY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NICE AND EASY s. r. o. tržby 157,1 tis. €.

Je firma NICE AND EASY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NICE AND EASY s. r. o. dosiahla zisk 923 €.

Je NICE AND EASY s. r. o. platiteľom DPH?

NICE AND EASY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NICE AND EASY s. r. o. sídli?

NICE AND EASY s. r. o. má sídlo na adrese Urbárska 726/10, Ivanka pri Nitre, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026