246 Pro Service s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54257972
DIČ: 2121613208
IČ DPH: SK2121613208
Ulica Bedřicha Smetanu 2788/7, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Bedřicha Smetanu 2788/7, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 4. 12. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2022
Spisová značka: Sro/50501/T
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mário Máčada od 4. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Michaela Hattyárová od 16. 7. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 246 Pro Service s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 31,8 tis. € a tržby jej klesli o 95 % na 10,5 tis. €.

10,5 tis. €
Tržby
31,8 tis. €
Strata
10,5 tis. €
Celkové výnosy
97,2 tis. €
Aktíva
68,4 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
−60,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 54,9 tis., 2023 79,7 tis., 2024 95,2 tis., 2025 −31,8 tis.202254,9 tis.202379,7 tis.202495,2 tis.2025−31,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 227,3 tis., 2023 240,6 tis., 2024 209,9 tis., 2025 10,5 tis.2022227,3 tis.2023240,6 tis.2024209,9 tis.202510,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 227,6 tis., 2023 240,7 tis., 2024 211,0 tis., 2025 10,5 tis.2022227,6 tis.2023240,7 tis.2024211,0 tis.202510,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 15,1 tis., 2023 21,5 tis., 2024 25,7 tis., 2025 340202215,1 tis.202321,5 tis.202425,7 tis.2025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 tis. € -31,8 tis. €
2024 209,9 tis. € 95,2 tis. €
2023 240,6 tis. € 79,7 tis. €
2022 227,3 tis. € 54,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky79,2 tis. €
  • Finančné účty7,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,7 tis. €
  • Bankové úvery17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 246 Pro Service s. r. o. v konkurze?

246 Pro Service s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 246 Pro Service s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 246 Pro Service s. r. o. tržby 10,5 tis. €.

Je firma 246 Pro Service s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 246 Pro Service s. r. o. vykázala stratu 31,8 tis. €.

Je 246 Pro Service s. r. o. platiteľom DPH?

246 Pro Service s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 246 Pro Service s. r. o. sídli?

246 Pro Service s. r. o. má sídlo na adrese Ulica Bedřicha Smetanu 2788/7, Trnava, 917 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026