Forgáč Welding plus, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54243084
DIČ: 2121631754
IČ DPH: SK2121631754
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/156826/B
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Forgáč od 1. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Forgáč Welding plus, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 16,3 tis. €.

16,3 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
28,1 tis. €
Aktíva
14,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 3,3 tis., 2023 4,1 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,0 tis.20223,3 tis.20234,1 tis.20241,9 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 39,0 tis., 2023 48,4 tis., 2024 36,1 tis., 2025 16,3 tis.202239,0 tis.202348,4 tis.202436,1 tis.202516,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,3 tis. € 3,0 tis. €
2024 36,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 48,4 tis. € 4,1 tis. €
2022 39,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,3 tis. €
  • Záväzky13,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Forgáč Welding plus, s. r. o. v konkurze?

Forgáč Welding plus, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Forgáč Welding plus, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Forgáč Welding plus, s. r. o. tržby 16,3 tis. €.

Je firma Forgáč Welding plus, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Forgáč Welding plus, s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Forgáč Welding plus, s. r. o. platiteľom DPH?

Forgáč Welding plus, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Forgáč Welding plus, s. r. o. sídli?

Forgáč Welding plus, s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026