Fimasoft s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54211441
DIČ: 2121597269
IČ DPH: SK2121597269
Osuského 1632/42, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osuského 1632/42, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 10. 11. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2022
Spisová značka: Sro/156583/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Fiala od 10. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fimasoft s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 57 % na 51,1 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 78,7 tis. €.

78,7 tis. €
Tržby
51,1 tis. €
Zisk
64,7 tis. €
Aktíva
56,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 22,5 tis., 2023 17,1 tis., 2024 32,6 tis., 2025 51,1 tis.202222,5 tis.202317,1 tis.202432,6 tis.202551,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 59,2 tis., 2023 48,8 tis., 2024 72,6 tis., 2025 78,7 tis.202259,2 tis.202348,8 tis.202472,6 tis.202578,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,7 tis. € 51,1 tis. €
2024 72,6 tis. € 32,6 tis. €
2023 48,8 tis. € 17,1 tis. €
2022 59,2 tis. € 22,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,6 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fimasoft s. r. o. v konkurze?

Fimasoft s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fimasoft s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fimasoft s. r. o. tržby 78,7 tis. €.

Je firma Fimasoft s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fimasoft s. r. o. dosiahla zisk 51,1 tis. €.

Je Fimasoft s. r. o. platiteľom DPH?

Fimasoft s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fimasoft s. r. o. sídli?

Fimasoft s. r. o. má sídlo na adrese Osuského 1632/42, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026