slampy1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54207797
DIČ: 2121596631
Starina 71, Starina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starina 71, Starina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 9. 11. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/43103/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikuláš Šlampiak od 15. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť slampy1 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 962 € a tržby jej klesli o 4 % na 37,1 tis. €.

37,1 tis. €
Tržby
962 €
Zisk
14,5 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 882, 2022 1,3 tis., 2023 1,4 tis., 2024 4,2 tis., 2025 962202188220221,3 tis.20231,4 tis.20244,2 tis.2025962
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,0 tis., 2022 31,9 tis., 2023 31,8 tis., 2024 38,6 tis., 2025 37,1 tis.202117,0 tis.202231,9 tis.202331,8 tis.202438,6 tis.202537,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,1 tis. € 962 €
2024 38,6 tis. € 4,2 tis. €
2023 31,8 tis. € 1,4 tis. €
2022 31,9 tis. € 1,3 tis. €
2021 17,0 tis. € 882 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,8 tis. €
  • Záväzky727 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma slampy1 s. r. o. v konkurze?

slampy1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma slampy1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala slampy1 s. r. o. tržby 37,1 tis. €.

Je firma slampy1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 slampy1 s. r. o. dosiahla zisk 962 €.

Kde firma slampy1 s. r. o. sídli?

slampy1 s. r. o. má sídlo na adrese Starina 71, Starina, 065 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026