MAXIM BAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54178070
DIČ: 2121584520
IČ DPH: SK2121584520
Grúňanská 1261/155, Rabča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grúňanská 1261/155, Rabča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 26. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2023
Spisová značka: Sro/78348/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Juritka od 26. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAXIM BAU s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 13,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 302,5 tis. €.

302,5 tis. €
Tržby
13,1 tis. €
Zisk
302,6 tis. €
Celkové výnosy
91,1 tis. €
Aktíva
77,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
9,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 25,8 tis., 2023 46,9 tis., 2024 9,2 tis., 2025 13,1 tis.20212,0 tis.202225,8 tis.202346,9 tis.20249,2 tis.202513,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,3 tis., 2022 252,2 tis., 2023 296,6 tis., 2024 282,4 tis., 2025 302,5 tis.202126,3 tis.2022252,2 tis.2023296,6 tis.2024282,4 tis.2025302,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 302,5 tis. € 13,1 tis. €
2024 282,4 tis. € 9,2 tis. €
2023 296,6 tis. € 46,9 tis. €
2022 252,2 tis. € 25,8 tis. €
2021 26,3 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Finančné účty65,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAXIM BAU s. r. o. v konkurze?

MAXIM BAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAXIM BAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAXIM BAU s. r. o. tržby 302,5 tis. €.

Je firma MAXIM BAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAXIM BAU s. r. o. dosiahla zisk 13,1 tis. €.

Je MAXIM BAU s. r. o. platiteľom DPH?

MAXIM BAU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAXIM BAU s. r. o. sídli?

MAXIM BAU s. r. o. má sídlo na adrese Grúňanská 1261/155, Rabča, 029 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026