NOX Bar s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54175534
DIČ: 2121601031
IČ DPH: SK2121601031
Jozefa Kubinu 5118/54, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jozefa Kubinu 5118/54, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 1. 11. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2026
Spisová značka: Sro/156215/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Patrik Spusta od 2. 2. 2026
    konateľspoločník
  • Ivan Spišek od 2. 2. 2026
    konateľspoločník
  • Jakub Mráz od 1. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOX Bar s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 56 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 8,9 tis. €.

8,9 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
14,0 tis. €
Aktíva
11,5 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 807, 2023 271, 2024 1,8 tis., 2025 2,9 tis.2022807202327120241,8 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 7,0 tis., 2023 3,0 tis., 2024 6,0 tis., 2025 8,9 tis.20227,0 tis.20233,0 tis.20246,0 tis.20258,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,9 tis. € 2,9 tis. €
2024 6,0 tis. € 1,8 tis. €
2023 3,0 tis. € 271 €
2022 7,0 tis. € 807 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,5 tis. €
  • Záväzky2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOX Bar s. r. o. v konkurze?

NOX Bar s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOX Bar s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOX Bar s. r. o. tržby 8,9 tis. €.

Je firma NOX Bar s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOX Bar s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je NOX Bar s. r. o. platiteľom DPH?

NOX Bar s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOX Bar s. r. o. sídli?

NOX Bar s. r. o. má sídlo na adrese Jozefa Kubinu 5118/54, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026