MUSO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54169461
DIČ: 2121587820
IČ DPH: SK2121587820
Jamnického 3018/4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jamnického 3018/4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 26. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2022
Spisová značka: Sro/156174/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Ustaník od 26. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUSO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 60 % na 53,5 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 82,6 tis. €.

82,6 tis. €
Tržby
53,5 tis. €
Zisk
65,9 tis. €
Aktíva
59,0 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 29,2 tis., 2023 30,7 tis., 2024 33,4 tis., 2025 53,5 tis.202229,2 tis.202330,7 tis.202433,4 tis.202553,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 57,5 tis., 2023 60,9 tis., 2024 68,2 tis., 2025 82,6 tis.202257,5 tis.202360,9 tis.202468,2 tis.202582,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,6 tis. € 53,5 tis. €
2024 68,2 tis. € 33,4 tis. €
2023 60,9 tis. € 30,7 tis. €
2022 57,5 tis. € 29,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,0 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUSO s. r. o. v konkurze?

MUSO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUSO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUSO s. r. o. tržby 82,6 tis. €.

Je firma MUSO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUSO s. r. o. dosiahla zisk 53,5 tis. €.

Je MUSO s. r. o. platiteľom DPH?

MUSO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MUSO s. r. o. sídli?

MUSO s. r. o. má sídlo na adrese Jamnického 3018/4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026