Tempo móda VP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54162149
DIČ: 2121576798
IČ DPH: SK2121576798
Zámostie 180, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámostie 180, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 21. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/42635/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Poliak od 21. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Vladimír Poliak od 21. 10. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tempo móda VP s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 141,5 tis. €.

141,5 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Strata
158,6 tis. €
Aktíva
52,1 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 22,4 tis., 2023 7,3 tis., 2024 14,2 tis., 2025 −2,3 tis.202222,4 tis.20237,3 tis.202414,2 tis.2025−2,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 116,3 tis., 2023 138,5 tis., 2024 167,4 tis., 2025 141,5 tis.2022116,3 tis.2023138,5 tis.2024167,4 tis.2025141,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,5 tis. € -2,3 tis. €
2024 167,4 tis. € 14,2 tis. €
2023 138,5 tis. € 7,3 tis. €
2022 116,3 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,1 tis. €
  • Záväzky106,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tempo móda VP s.r.o. v konkurze?

Tempo móda VP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tempo móda VP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tempo móda VP s.r.o. tržby 141,5 tis. €.

Je firma Tempo móda VP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tempo móda VP s.r.o. vykázala stratu 2,3 tis. €.

Je Tempo móda VP s.r.o. platiteľom DPH?

Tempo móda VP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tempo móda VP s.r.o. sídli?

Tempo móda VP s.r.o. má sídlo na adrese Zámostie 180, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026