Stavbarik s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54145104
DIČ: 2121612328
IČ DPH: SK2121612328
Rišňovce 725, Rišňovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rišňovce 725, Rišňovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 12. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2021
Spisová značka: Sro/56761/N
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kamil Perún od 27. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Martina Perúnová od 27. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavbarik s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 14,6 tis. € a tržby jej narástli o 183 % na 33,9 tis. €.

33,9 tis. €
Tržby
14,6 tis. €
Zisk
48,7 tis. €
Aktíva
36,7 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 16,7 tis., 2023 7,1 tis., 2024 −6,6 tis., 2025 14,6 tis.20210202216,7 tis.20237,1 tis.2024−6,6 tis.202514,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 35,5 tis., 2023 42,8 tis., 2024 12,0 tis., 2025 33,9 tis.2021–202235,5 tis.202342,8 tis.202412,0 tis.202533,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,9 tis. € 14,6 tis. €
2024 12,0 tis. € -6,6 tis. €
2023 42,8 tis. € 7,1 tis. €
2022 35,5 tis. € 16,7 tis. €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,7 tis. €
  • Záväzky11,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavbarik s.r.o. v konkurze?

Stavbarik s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavbarik s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavbarik s.r.o. tržby 33,9 tis. €.

Je firma Stavbarik s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavbarik s.r.o. dosiahla zisk 14,6 tis. €.

Je Stavbarik s.r.o. platiteľom DPH?

Stavbarik s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavbarik s.r.o. sídli?

Stavbarik s.r.o. má sídlo na adrese Rišňovce 725, Rišňovce, 951 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026