Gomorex SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54141150
DIČ: 2121584641
Ľubovnianska 3193/8, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubovnianska 3193/8, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 22. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/156114/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Lampert od 22. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Tomáš Lampert od 22. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gomorex SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 9,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 26,1 tis. €.

26,1 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
17,8 tis. €
Aktíva
15,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 2,8 tis., 2023 10,3 tis., 2024 8,0 tis., 2025 9,9 tis.20211,1 tis.20222,8 tis.202310,3 tis.20248,0 tis.20259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 11,6 tis., 2023 25,2 tis., 2024 25,6 tis., 2025 26,1 tis.20211,9 tis.202211,6 tis.202325,2 tis.202425,6 tis.202526,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,1 tis. € 9,9 tis. €
2024 25,6 tis. € 8,0 tis. €
2023 25,2 tis. € 10,3 tis. €
2022 11,6 tis. € 2,8 tis. €
2021 1,9 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,4 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gomorex SK, s. r. o. v konkurze?

Gomorex SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gomorex SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gomorex SK, s. r. o. tržby 26,1 tis. €.

Je firma Gomorex SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gomorex SK, s. r. o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Kde firma Gomorex SK, s. r. o. sídli?

Gomorex SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ľubovnianska 3193/8, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026