YNWA+ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54139678
DIČ: 2121580461
Mútne 300, Mútne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mútne 300, Mútne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 9. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/78228/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez ve… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jozef Kapičák od 9. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YNWA+ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 63,2 tis. €.

63,2 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
29,8 tis. €
Aktíva
18,5 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 717, 2023 264, 2024 4,1 tis., 2025 8,5 tis.2022717202326420244,1 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 31,5 tis., 2023 46,4 tis., 2024 58,3 tis., 2025 63,2 tis.202231,5 tis.202346,4 tis.202458,3 tis.202563,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,2 tis. € 8,5 tis. €
2024 58,3 tis. € 4,1 tis. €
2023 46,4 tis. € 264 €
2022 31,5 tis. € 717 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,5 tis. €
  • Záväzky11,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YNWA+ s.r.o. v konkurze?

YNWA+ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YNWA+ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YNWA+ s.r.o. tržby 63,2 tis. €.

Je firma YNWA+ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YNWA+ s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Kde firma YNWA+ s.r.o. sídli?

YNWA+ s.r.o. má sídlo na adrese Mútne 300, Mútne, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026