JANTECH SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54133432
DIČ: 2121574664
IČ DPH: SK2121574664
Šoltésovej 1677/184, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šoltésovej 1677/184, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 8. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2021
Spisová značka: Sro/42584/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Janek od 8. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JANTECH SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 145 % na 19,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 114,5 tis. €.

114,5 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
92,1 tis. €
Aktíva
74,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 27,6 tis., 2023 11,7 tis., 2024 7,8 tis., 2025 19,1 tis.20212,9 tis.202227,6 tis.202311,7 tis.20247,8 tis.202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,2 tis., 2022 99,8 tis., 2023 114,5 tis., 2024 110,2 tis., 2025 114,5 tis.20217,2 tis.202299,8 tis.2023114,5 tis.2024110,2 tis.2025114,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,5 tis. € 19,1 tis. €
2024 110,2 tis. € 7,8 tis. €
2023 114,5 tis. € 11,7 tis. €
2022 99,8 tis. € 27,6 tis. €
2021 7,2 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie74,1 tis. €
  • Záväzky18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JANTECH SK, s. r. o. v konkurze?

JANTECH SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JANTECH SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JANTECH SK, s. r. o. tržby 114,5 tis. €.

Je firma JANTECH SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JANTECH SK, s. r. o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Je JANTECH SK, s. r. o. platiteľom DPH?

JANTECH SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JANTECH SK, s. r. o. sídli?

JANTECH SK, s. r. o. má sídlo na adrese Šoltésovej 1677/184, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026