JANIK.STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54078245
DIČ: 2121566920
IČ DPH: SK2121566920
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 24. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2026
Spisová značka: Sro/155433/B
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Fialka od 24. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JANIK.STAV s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 51 % na 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 45,9 tis. €.

45,9 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
15,3 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,1 tis., 2022 2,7 tis., 2023 200, 2024 2,1 tis., 2025 3,2 tis.2021−1,1 tis.20222,7 tis.202320020242,1 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 29,7 tis., 2023 25,8 tis., 2024 39,3 tis., 2025 45,9 tis.2021–202229,7 tis.202325,8 tis.202439,3 tis.202545,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,9 tis. € 3,2 tis. €
2024 39,3 tis. € 2,1 tis. €
2023 25,8 tis. € 200 €
2022 29,7 tis. € 2,7 tis. €
2021 — -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JANIK.STAV s. r. o. v konkurze?

JANIK.STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JANIK.STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JANIK.STAV s. r. o. tržby 45,9 tis. €.

Je firma JANIK.STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JANIK.STAV s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je JANIK.STAV s. r. o. platiteľom DPH?

JANIK.STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JANIK.STAV s. r. o. sídli?

JANIK.STAV s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026