TNU consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54077605
DIČ: 2121581814
IČ DPH: SK2121581814
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 13. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 12. 2024
Spisová značka: Sro/155851/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Dršman od 13. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TNU consulting s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 913 € a tržby jej klesli o 33 % na 37,8 tis. €.

37,8 tis. €
Tržby
913 €
Strata
67,0 tis. €
Aktíva
65,9 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 25,1 tis., 2023 26,5 tis., 2024 32,4 tis., 2025 −913202225,1 tis.202326,5 tis.202432,4 tis.2025−913
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 41,4 tis., 2023 49,6 tis., 2024 56,0 tis., 2025 37,8 tis.202241,4 tis.202349,6 tis.202456,0 tis.202537,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,8 tis. € -913 €
2024 56,0 tis. € 32,4 tis. €
2023 49,6 tis. € 26,5 tis. €
2022 41,4 tis. € 25,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie65,9 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TNU consulting s. r. o. v konkurze?

TNU consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TNU consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TNU consulting s. r. o. tržby 37,8 tis. €.

Je firma TNU consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TNU consulting s. r. o. vykázala stratu 913 €.

Je TNU consulting s. r. o. platiteľom DPH?

TNU consulting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TNU consulting s. r. o. sídli?

TNU consulting s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026