MJMholding, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54051347
DIČ: 2121554952
IČ DPH: SK2121554952
Veľký Diel 3323, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Diel 3323, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 3. 9. 2021
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 10. 2021
Spisová značka: Sro/77973/L
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Dúbravka od 3. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Martin Dúbravka od 3. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Miroslav Kurej od 3. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MJMholding, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 32,4 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 419,3 tis. €.

419,3 tis. €
Tržby
32,4 tis. €
Zisk
544,1 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
139,8 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
1,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 9,8 tis., 2023 29,6 tis., 2024 28,0 tis., 2025 32,4 tis.20229,8 tis.202329,6 tis.202428,0 tis.202532,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 631,4 tis., 2023 572,7 tis., 2024 541,7 tis., 2025 419,3 tis.2022631,4 tis.2023572,7 tis.2024541,7 tis.2025419,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 419,3 tis. € 32,4 tis. €
2024 541,7 tis. € 28,0 tis. €
2023 572,7 tis. € 29,6 tis. €
2022 631,4 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky253,3 tis. €
  • Finančné účty101,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,4 tis. €
  • Rezervy277 €
  • Dlhodobé záväzky32,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MJMholding, s. r. o. v konkurze?

MJMholding, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MJMholding, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MJMholding, s. r. o. tržby 419,3 tis. €.

Je firma MJMholding, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MJMholding, s. r. o. dosiahla zisk 32,4 tis. €.

Je MJMholding, s. r. o. platiteľom DPH?

MJMholding, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MJMholding, s. r. o. sídli?

MJMholding, s. r. o. má sídlo na adrese Veľký Diel 3323, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026