PREFA Slovensko s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54016461
DIČ: 2121573135
IČ DPH: SK2121573135
Štúrova 136B, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 136B, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 15. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2021
Spisová značka: Sro/58349/N
Predmet podnikania (výber): Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Kubička od 22. 10. 2021
    konateľ
  • Leopold Pasquali od 15. 9. 2021
    konateľ
  • Prefa Aluminiumprodukte Gesellschaft m. b. H. od 15. 9. 2021
    spoločník
  • Mag. Dieter Kirchknopf od 15. 9. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREFA Slovensko s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 26,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
26,0 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
320,2 tis. €
Aktíva
136,7 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
69,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 13,9 tis., 2023 46,3 tis., 2024 41,9 tis., 2025 26,0 tis.202213,9 tis.202346,3 tis.202441,9 tis.202526,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 790,0 tis., 2023 800,6 tis., 2024 914,7 tis., 2025 1,0 mil.2022790,0 tis.2023800,6 tis.2024914,7 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 26,0 tis. €
2024 914,7 tis. € 41,9 tis. €
2023 800,6 tis. € 46,3 tis. €
2022 790,0 tis. € 13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok113,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty157,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov105,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,0 tis. €
  • Rezervy121,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREFA Slovensko s. r. o. v konkurze?

PREFA Slovensko s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREFA Slovensko s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREFA Slovensko s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma PREFA Slovensko s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREFA Slovensko s. r. o. dosiahla zisk 26,0 tis. €.

Je PREFA Slovensko s. r. o. platiteľom DPH?

PREFA Slovensko s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREFA Slovensko s. r. o. sídli?

PREFA Slovensko s. r. o. má sídlo na adrese Štúrova 136B, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026