PartiCon Consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54014531
DIČ: 2121549529
Mokrohájska cesta 3665/10, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mokrohájska cesta 3665/10, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 20. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/154746/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Partika od 20. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PartiCon Consulting s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 83,3 tis. € a tržby jej narástli o 70 % na 97,6 tis. €.

97,6 tis. €
Tržby
83,3 tis. €
Zisk
97,7 tis. €
Celkové výnosy
255,3 tis. €
Aktíva
251,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
97,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,6 tis., 2022 37,9 tis., 2023 40,5 tis., 2024 48,2 tis., 2025 83,3 tis.202136,6 tis.202237,9 tis.202340,5 tis.202448,2 tis.202583,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,4 tis., 2022 47,5 tis., 2023 48,6 tis., 2024 57,5 tis., 2025 97,6 tis.202146,4 tis.202247,5 tis.202348,6 tis.202457,5 tis.202597,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,6 tis. € 83,3 tis. €
2024 57,5 tis. € 48,2 tis. €
2023 48,6 tis. € 40,5 tis. €
2022 47,5 tis. € 37,9 tis. €
2021 46,4 tis. € 36,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky205,6 tis. €
  • Finančné účty49,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov162,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PartiCon Consulting s. r. o. v konkurze?

PartiCon Consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PartiCon Consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PartiCon Consulting s. r. o. tržby 97,6 tis. €.

Je firma PartiCon Consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PartiCon Consulting s. r. o. dosiahla zisk 83,3 tis. €.

Kde firma PartiCon Consulting s. r. o. sídli?

PartiCon Consulting s. r. o. má sídlo na adrese Mokrohájska cesta 3665/10, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026