JP&S technologies, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53980051
DIČ: 2121542852
IČ DPH: SK2121542852
Podjavorinskej 2A, Vrútky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podjavorinskej 2A, Vrútky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 10. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 9. 2021
Spisová značka: Sro/77828/L
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Petrovič od 10. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JP&S technologies, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 37,9 tis. €.

37,9 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
41,5 tis. €
Aktíva
33,3 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 408, 2023 214, 2024 9,3 tis., 2025 14,8 tis.2022408202321420249,3 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 52,6 tis., 2023 31,2 tis., 2024 55,6 tis., 2025 37,9 tis.202252,6 tis.202331,2 tis.202455,6 tis.202537,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,9 tis. € 14,8 tis. €
2024 55,6 tis. € 9,3 tis. €
2023 31,2 tis. € 214 €
2022 52,6 tis. € 408 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,3 tis. €
  • Záväzky8,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JP&S technologies, s. r. o. v konkurze?

JP&S technologies, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JP&S technologies, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JP&S technologies, s. r. o. tržby 37,9 tis. €.

Je firma JP&S technologies, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JP&S technologies, s. r. o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je JP&S technologies, s. r. o. platiteľom DPH?

JP&S technologies, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JP&S technologies, s. r. o. sídli?

JP&S technologies, s. r. o. má sídlo na adrese Podjavorinskej 2A, Vrútky, 038 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026