MontPra s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53971183
DIČ: 2121543138
IČ DPH: SK2121543138
Nižný Hrabovec 426, Nižný Hrabovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižný Hrabovec 426, Nižný Hrabovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 1. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/42594/P
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Janočko od 1. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MontPra s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 715 % na 13,8 tis. € a tržby jej narástli o 81 % na 582,4 tis. €.

582,4 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
585,0 tis. €
Celkové výnosy
238,3 tis. €
Aktíva
19,3 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,2 tis., 2022 13,9 tis., 2023 3,3 tis., 2024 1,7 tis., 2025 13,8 tis.2021−9,2 tis.202213,9 tis.20233,3 tis.20241,7 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,3 tis., 2022 246,4 tis., 2023 316,1 tis., 2024 322,1 tis., 2025 582,4 tis.202164,3 tis.2022246,4 tis.2023316,1 tis.2024322,1 tis.2025582,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 582,4 tis. € 13,8 tis. €
2024 322,1 tis. € 1,7 tis. €
2023 316,1 tis. € 3,3 tis. €
2022 246,4 tis. € 13,9 tis. €
2021 64,3 tis. € -9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,9 tis. €
  • Finančné účty89,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky84,0 tis. €
  • Bankové úvery135,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MontPra s. r. o. v konkurze?

MontPra s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MontPra s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MontPra s. r. o. tržby 582,4 tis. €.

Je firma MontPra s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MontPra s. r. o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je MontPra s. r. o. platiteľom DPH?

MontPra s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MontPra s. r. o. sídli?

MontPra s. r. o. má sídlo na adrese Nižný Hrabovec 426, Nižný Hrabovec, 094 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026