YANQIONG YE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53970993
DIČ: 2121539057
Družstevná 167, Nižná Myšľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 167, Nižná Myšľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 4. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/52116/V
Predmet podnikania: Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Enjun Xia od 4. 8. 2021
    konateľ
  • Yanqiong Ye od 4. 8. 2021
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť YANQIONG YE s.r.o. v roku 2024 dosiahla zisk 16,7 tis. € a tržby dosiahli 24,0 tis. €.

24,0 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Zisk
24,0 tis. €
Celkové výnosy
24,6 tis. €
Aktíva
21,7 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
67,7 %
Návratnosť aktív (ROA)
81,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 16,7 tis.202102022020230202416,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 0, 2023 0, 2024 24,0 tis.2021–2022020230202424,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2023 0, 2024 24,0 tis.2022020230202424,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2023 0, 2024 2,9 tis.202202023020242,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 24,0 tis. € 16,7 tis. €
2023 0 € 0 €
2022 0 € 0 €
2021 — 0 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Finančné účty24,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 tis. €

Finančné ukazovatele

2024 2023 2022 2021
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 76,9 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Návratnosť aktív (ROA) 67,7 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Zisková marža 69,4 % — — —
Hrubá marža 81,7 % — — —
Celková zadlženosť 12,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
Daň z príjmov 2 940 € 0 € 0 € —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2024
Riadok 2024
001 Spolu majetok 24 600 €
014 B. Obežný majetok 24 600 €
021 B.IV. Finančný majetok 24 600 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 24 600 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2024
Riadok 2024
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 24 600 €
025 A. Vlastné imanie 21 660 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 16 660 €
034 B. Záväzky 2 940 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 2 940 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 2 940 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2024
Riadok 2024
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 24 000 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 24 000 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 4 400 €
011 C. Služby 4 400 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 19 600 €
019 Pridaná hodnota 19 600 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 19 600 €
036 P. Daň z príjmov 2 940 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 16 660 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2023, 2022, 2021 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YANQIONG YE s.r.o. v konkurze?

YANQIONG YE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YANQIONG YE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala YANQIONG YE s.r.o. tržby 24,0 tis. €.

Je firma YANQIONG YE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 YANQIONG YE s.r.o. dosiahla zisk 16,7 tis. €.

Kde firma YANQIONG YE s.r.o. sídli?

YANQIONG YE s.r.o. má sídlo na adrese Družstevná 167, Nižná Myšľa, 044 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026