HIT-Stav, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53967453
DIČ: 2121546966
IČ DPH: SK2121546966
Bodrocká 5048/10, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bodrocká 5048/10, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 11. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2022
Spisová značka: Sro/154534/B
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Vozatár od 11. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HIT-Stav, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 28,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 557,0 tis. €.

557,0 tis. €
Tržby
28,3 tis. €
Zisk
577,6 tis. €
Celkové výnosy
178,9 tis. €
Aktíva
99,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
10,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 39,6 tis., 2023 18,6 tis., 2024 29,4 tis., 2025 28,3 tis.20219,1 tis.202239,6 tis.202318,6 tis.202429,4 tis.202528,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,5 tis., 2022 246,7 tis., 2023 607,7 tis., 2024 658,9 tis., 2025 557,0 tis.202149,5 tis.2022246,7 tis.2023607,7 tis.2024658,9 tis.2025557,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 557,0 tis. € 28,3 tis. €
2024 658,9 tis. € 29,4 tis. €
2023 607,7 tis. € 18,6 tis. €
2022 246,7 tis. € 39,6 tis. €
2021 49,5 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,6 tis. €
  • Zásoby1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,7 tis. €
  • Finančné účty27,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky79,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HIT-Stav, s. r. o. v konkurze?

HIT-Stav, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HIT-Stav, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HIT-Stav, s. r. o. tržby 557,0 tis. €.

Je firma HIT-Stav, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HIT-Stav, s. r. o. dosiahla zisk 28,3 tis. €.

Je HIT-Stav, s. r. o. platiteľom DPH?

HIT-Stav, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HIT-Stav, s. r. o. sídli?

HIT-Stav, s. r. o. má sídlo na adrese Bodrocká 5048/10, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026