Cliniq Pharmacy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53952189
DIČ: 2121544282
IČ DPH: SK2121544282
Bezručova 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bezručova 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 2. 2022
Spisová značka: Sro/154569/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Alena Hlavatá, PhD. od 13. 8. 2021
    konateľ
  • doc. prof. MUDr. Tibor Hlavatý, PhD. od 22. 10. 2021
    konateľ
  • Cliniq Group, a. s. od 13. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cliniq Pharmacy s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 952 % na 53,9 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 12,2 mil. €.

12,2 mil. €
Tržby
53,9 tis. €
Zisk
12,2 mil. €
Celkové výnosy
7,1 mil. €
Aktíva
114,5 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 −11,2 tis., 2023 95,7 tis., 2024 5,1 tis., 2025 53,9 tis.20219,4 tis.2022−11,2 tis.202395,7 tis.20245,1 tis.202553,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,8 tis., 2022 2,7 mil., 2023 7,1 mil., 2024 9,2 mil., 2025 12,2 mil.202121,8 tis.20222,7 mil.20237,1 mil.20249,2 mil.202512,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,2 mil. € 53,9 tis. €
2024 9,2 mil. € 5,1 tis. €
2023 7,1 mil. € 95,7 tis. €
2022 2,7 mil. € -11,2 tis. €
2021 21,8 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,6 mil. €
  • Zásoby201,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky88,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty5,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,9 tis. €
  • Rezervy9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Bankové úvery4,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cliniq Pharmacy s. r. o. v konkurze?

Cliniq Pharmacy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cliniq Pharmacy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cliniq Pharmacy s. r. o. tržby 12,2 mil. €.

Je firma Cliniq Pharmacy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cliniq Pharmacy s. r. o. dosiahla zisk 53,9 tis. €.

Je Cliniq Pharmacy s. r. o. platiteľom DPH?

Cliniq Pharmacy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cliniq Pharmacy s. r. o. sídli?

Cliniq Pharmacy s. r. o. má sídlo na adrese Bezručova 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026