ajťáci s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53943066
DIČ: 2121538276
IČ DPH: SK2121538276
Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 28. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 2. 2022
Spisová značka: Sro/154237/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miroslav Medveď od 28. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ajťáci s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 25,4 tis. € a tržby jej ostali na 99,9 tis. €.

99,9 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
86,0 tis. €
Aktíva
30,9 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 36,0 tis., 2023 34,3 tis., 2024 21,9 tis., 2025 25,4 tis.202236,0 tis.202334,3 tis.202421,9 tis.202525,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 99,5 tis., 2023 109,1 tis., 2024 100,0 tis., 2025 99,9 tis.202299,5 tis.2023109,1 tis.2024100,0 tis.202599,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,9 tis. € 25,4 tis. €
2024 100,0 tis. € 21,9 tis. €
2023 109,1 tis. € 34,3 tis. €
2022 99,5 tis. € 36,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,9 tis. €
  • Záväzky55,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ajťáci s. r. o. v konkurze?

ajťáci s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ajťáci s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ajťáci s. r. o. tržby 99,9 tis. €.

Je firma ajťáci s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ajťáci s. r. o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je ajťáci s. r. o. platiteľom DPH?

ajťáci s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ajťáci s. r. o. sídli?

ajťáci s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 37/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026