PROFIINSTAL MK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53901126
DIČ: 2121519246
IČ DPH: SK2121519246
Malé Kršteňany 229, Malé Kršteňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malé Kršteňany 229, Malé Kršteňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 6. 2021
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 7. 2021
Spisová značka: Sro/42088/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kňaze od 6. 8. 2021
    konateľspoločník
  • Martin Kňaze od 6. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROFIINSTAL MK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 26,3 tis. € a tržby jej narástli o 51 % na 357,4 tis. €.

357,4 tis. €
Tržby
26,3 tis. €
Zisk
363,1 tis. €
Celkové výnosy
133,2 tis. €
Aktíva
36,3 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 −11,4 tis., 2023 −6,8 tis., 2024 41,8 tis., 2025 26,3 tis.20211,4 tis.2022−11,4 tis.2023−6,8 tis.202441,8 tis.202526,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 71,0 tis., 2022 87,0 tis., 2023 132,9 tis., 2024 236,9 tis., 2025 357,4 tis.202171,0 tis.202287,0 tis.2023132,9 tis.2024236,9 tis.2025357,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 357,4 tis. € 26,3 tis. €
2024 236,9 tis. € 41,8 tis. €
2023 132,9 tis. € -6,8 tis. €
2022 87,0 tis. € -11,4 tis. €
2021 71,0 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,7 tis. €
  • Zásoby14,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky569 €
  • Finančné účty52,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky252 €
  • Krátkodobé záväzky55,5 tis. €
  • Bankové úvery41,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROFIINSTAL MK s. r. o. v konkurze?

PROFIINSTAL MK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROFIINSTAL MK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROFIINSTAL MK s. r. o. tržby 357,4 tis. €.

Je firma PROFIINSTAL MK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROFIINSTAL MK s. r. o. dosiahla zisk 26,3 tis. €.

Je PROFIINSTAL MK s. r. o. platiteľom DPH?

PROFIINSTAL MK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROFIINSTAL MK s. r. o. sídli?

PROFIINSTAL MK s. r. o. má sídlo na adrese Malé Kršteňany 229, Malé Kršteňany, 958 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026