J. Š. Construction s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53899903
DIČ: 2121524482
IČ DPH: SK2121524482
Ul. kpt. J. Nálepku 3011/9, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. kpt. J. Nálepku 3011/9, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2021
Spisová značka: Sro/54865/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Štefanča od 10. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J. Š. Construction s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 116,3 tis. €.

116,3 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
96,8 tis. €
Aktíva
34,6 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 964, 2023 9,1 tis., 2024 2,2 tis., 2025 2,8 tis.202118,9 tis.202296420239,1 tis.20242,2 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,1 tis., 2022 32,5 tis., 2023 70,3 tis., 2024 71,5 tis., 2025 116,3 tis.202142,1 tis.202232,5 tis.202370,3 tis.202471,5 tis.2025116,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,3 tis. € 2,8 tis. €
2024 71,5 tis. € 2,2 tis. €
2023 70,3 tis. € 9,1 tis. €
2022 32,5 tis. € 964 €
2021 42,1 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,6 tis. €
  • Záväzky62,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J. Š. Construction s. r. o. v konkurze?

J. Š. Construction s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J. Š. Construction s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J. Š. Construction s. r. o. tržby 116,3 tis. €.

Je firma J. Š. Construction s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J. Š. Construction s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je J. Š. Construction s. r. o. platiteľom DPH?

J. Š. Construction s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J. Š. Construction s. r. o. sídli?

J. Š. Construction s. r. o. má sídlo na adrese Ul. kpt. J. Nálepku 3011/9, Levice, 934 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026