avenza s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53885716
DIČ: 2121524812
IČ DPH: SK2121524812
Pajštúnska 9, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pajštúnska 9, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 2. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2025
Spisová značka: Sro/153769/B
Predmet podnikania (výber): Kamenárstvo; Reštaurovanie s výnimkou kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov, ktoré sú dielami výtvarného umenia (§ 3 ods. 1 …; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Art. Ernest Vajčovec od 2. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť avenza s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 136 % na 20,4 tis. € a tržby jej narástli o 171 % na 97,8 tis. €.

97,8 tis. €
Tržby
20,4 tis. €
Zisk
110,7 tis. €
Aktíva
22,0 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 −13,4 tis., 2023 334, 2024 8,6 tis., 2025 20,4 tis.20211,0 tis.2022−13,4 tis.202333420248,6 tis.202520,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,8 tis., 2022 46,7 tis., 2023 44,2 tis., 2024 36,1 tis., 2025 97,8 tis.20213,8 tis.202246,7 tis.202344,2 tis.202436,1 tis.202597,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,8 tis. € 20,4 tis. €
2024 36,1 tis. € 8,6 tis. €
2023 44,2 tis. € 334 €
2022 46,7 tis. € -13,4 tis. €
2021 3,8 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,0 tis. €
  • Záväzky88,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma avenza s. r. o. v konkurze?

avenza s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma avenza s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala avenza s. r. o. tržby 97,8 tis. €.

Je firma avenza s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 avenza s. r. o. dosiahla zisk 20,4 tis. €.

Je avenza s. r. o. platiteľom DPH?

avenza s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma avenza s. r. o. sídli?

avenza s. r. o. má sídlo na adrese Pajštúnska 9, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026