PO Prevent s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53862562
DIČ: 2121511216
Liptovská Lúžna 950, Liptovská Lúžna

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liptovská Lúžna 950, Liptovská Lúžna Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 15. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/77483/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radomír Veselovský od 15. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PO Prevent s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 330 % na 23,7 tis. € a tržby jej narástli o 75 % na 54,5 tis. €.

54,5 tis. €
Tržby
23,7 tis. €
Zisk
44,5 tis. €
Aktíva
41,5 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 2,9 tis., 2023 945, 2024 5,5 tis., 2025 23,7 tis.20213,5 tis.20222,9 tis.202394520245,5 tis.202523,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,4 tis., 2022 8,5 tis., 2023 24,9 tis., 2024 31,2 tis., 2025 54,5 tis.20218,4 tis.20228,5 tis.202324,9 tis.202431,2 tis.202554,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 54,5 tis. € 23,7 tis. €
2024 31,2 tis. € 5,5 tis. €
2023 24,9 tis. € 945 €
2022 8,5 tis. € 2,9 tis. €
2021 8,4 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,5 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PO Prevent s. r. o. v konkurze?

PO Prevent s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PO Prevent s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PO Prevent s. r. o. tržby 54,5 tis. €.

Je firma PO Prevent s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PO Prevent s. r. o. dosiahla zisk 23,7 tis. €.

Kde firma PO Prevent s. r. o. sídli?

PO Prevent s. r. o. má sídlo na adrese Liptovská Lúžna 950, Liptovská Lúžna, 034 72.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026