isports s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53855116
DIČ: 2121518047
IČ DPH: SK2121518047
Sliezska 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sliezska 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 25. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2023
Spisová značka: Sro/153641/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branko Cap od 25. 6. 2021
    konateľspoločník
  • Radoslav Štefanov od 25. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť isports s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 124,5 tis. €.

124,5 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
83,9 tis. €
Aktíva
19,9 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 −21,7 tis., 2023 7,6 tis., 2024 16,3 tis., 2025 −1,9 tis.2021−2,0 tis.2022−21,7 tis.20237,6 tis.202416,3 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,2 tis., 2022 32,1 tis., 2023 41,9 tis., 2024 138,8 tis., 2025 124,5 tis.20217,2 tis.202232,1 tis.202341,9 tis.2024138,8 tis.2025124,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 124,5 tis. € -1,9 tis. €
2024 138,8 tis. € 16,3 tis. €
2023 41,9 tis. € 7,6 tis. €
2022 32,1 tis. € -21,7 tis. €
2021 7,2 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,9 tis. €
  • Záväzky64,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma isports s. r. o. v konkurze?

isports s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma isports s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala isports s. r. o. tržby 124,5 tis. €.

Je firma isports s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 isports s. r. o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je isports s. r. o. platiteľom DPH?

isports s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma isports s. r. o. sídli?

isports s. r. o. má sídlo na adrese Sliezska 9, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026