Craftmania s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53849086
DIČ: 2121510358
Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 12. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/153309/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Mészáros od 12. 6. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Zuzana Mészárosová od 12. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Craftmania s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 97 % na 730 €.

730 €
Tržby
3,9 tis. €
Strata
20,6 tis. €
Aktíva
17,6 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 5,8 tis., 2024 1,1 tis., 2025 −3,9 tis.20218,3 tis.20221,2 tis.20235,8 tis.20241,1 tis.2025−3,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,8 tis., 2022 30,7 tis., 2023 47,6 tis., 2024 24,9 tis., 2025 730202141,8 tis.202230,7 tis.202347,6 tis.202424,9 tis.2025730
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 730 € -3,9 tis. €
2024 24,9 tis. € 1,1 tis. €
2023 47,6 tis. € 5,8 tis. €
2022 30,7 tis. € 1,2 tis. €
2021 41,8 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,6 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Craftmania s. r. o. v konkurze?

Craftmania s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Craftmania s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Craftmania s. r. o. tržby 730 €.

Je firma Craftmania s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Craftmania s. r. o. vykázala stratu 3,9 tis. €.

Kde firma Craftmania s. r. o. sídli?

Craftmania s. r. o. má sídlo na adrese Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026