Stavebné práce Nitra s.r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ľuboš Ilizi od 1. 6. 2021konateľspoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Stavebné práce Nitra s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 165,7 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 165,7 tis. € | 2,5 tis. € |
| 2024 | 137,7 tis. € | 4,3 tis. € |
| 2023 | 60,0 tis. € | 1,7 tis. € |
| 2022 | 37,6 tis. € | 16 € |
| 6–12/2021 | 47,5 tis. € | 655 € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Zdroje krytia majetku 2025
Pasíva
- Vlastné imanie14,2 tis. €
- Záväzky51,3 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 6–12/2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | 17,6 % | 37,0 % | 23,1 % | 0,3 % | 11,6 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | 3,8 % | 10,7 % | 9,2 % | 0,1 % | 9,2 % |
| Celková zadlženosť | 78,3 % | 71,1 % | 60,3 % | 72,8 % | 20,3 % |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Zuzana Ilizikonateľ1. 6. 2021 – 29. 11. 2024
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Stavebné práce Nitra s.r.o. v konkurze?
Stavebné práce Nitra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Stavebné práce Nitra s.r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavebné práce Nitra s.r.o. tržby 165,7 tis. €.
Je firma Stavebné práce Nitra s.r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavebné práce Nitra s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.
Je Stavebné práce Nitra s.r.o. platiteľom DPH?
Stavebné práce Nitra s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Stavebné práce Nitra s.r.o. sídli?
Stavebné práce Nitra s.r.o. má sídlo na adrese Pod Agátmi 536/15F, Štitáre, 951 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026