VAGNER Management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53805780
DIČ: 2121497741
IČ DPH: SK2121497741
Upohlav 743, Udiča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Upohlav 743, Udiča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 26. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41934/R
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marco Vágner od 26. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAGNER Management s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 646 % na 42,3 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 48,2 tis. €.

48,2 tis. €
Tržby
42,3 tis. €
Zisk
136,7 tis. €
Aktíva
60,0 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 1,8 tis., 2023 2,3 tis., 2024 5,7 tis., 2025 42,3 tis.20213,0 tis.20221,8 tis.20232,3 tis.20245,7 tis.202542,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,0 tis., 2022 41,0 tis., 2023 26,1 tis., 2024 57,1 tis., 2025 48,2 tis.202149,0 tis.202241,0 tis.202326,1 tis.202457,1 tis.202548,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,2 tis. € 42,3 tis. €
2024 57,1 tis. € 5,7 tis. €
2023 26,1 tis. € 2,3 tis. €
2022 41,0 tis. € 1,8 tis. €
2021 49,0 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,0 tis. €
  • Záväzky76,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAGNER Management s. r. o. v konkurze?

VAGNER Management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAGNER Management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAGNER Management s. r. o. tržby 48,2 tis. €.

Je firma VAGNER Management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAGNER Management s. r. o. dosiahla zisk 42,3 tis. €.

Je VAGNER Management s. r. o. platiteľom DPH?

VAGNER Management s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAGNER Management s. r. o. sídli?

VAGNER Management s. r. o. má sídlo na adrese Upohlav 743, Udiča, 018 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026