AVV Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53801849
DIČ: 2121494452
IČ DPH: SK2121494452
Malcov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malcov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 21. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 6. 2021
Spisová značka: Sro/42236/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Gduľa od 1. 7. 2024
    konateľspoločník
  • Mário Bocko od 21. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVV Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 53,7 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 130,5 tis. €.

130,5 tis. €
Tržby
53,7 tis. €
Zisk
113,3 tis. €
Aktíva
103,7 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 3,3 tis., 2023 3,8 tis., 2024 40,0 tis., 2025 53,7 tis.2021−2,0 tis.20223,3 tis.20233,8 tis.202440,0 tis.202553,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,7 tis., 2022 30,3 tis., 2023 65,9 tis., 2024 94,6 tis., 2025 130,5 tis.202145,7 tis.202230,3 tis.202365,9 tis.202494,6 tis.2025130,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 130,5 tis. € 53,7 tis. €
2024 94,6 tis. € 40,0 tis. €
2023 65,9 tis. € 3,8 tis. €
2022 30,3 tis. € 3,3 tis. €
2021 45,7 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie103,7 tis. €
  • Záväzky9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVV Slovakia, s. r. o. v konkurze?

AVV Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVV Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVV Slovakia, s. r. o. tržby 130,5 tis. €.

Je firma AVV Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVV Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 53,7 tis. €.

Je AVV Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

AVV Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVV Slovakia, s. r. o. sídli?

AVV Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Malcov, 086 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026