LuSaMy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53797493
DIČ: 2121493583
IČ DPH: SK2121493583
M. M. Hodžu 901/2, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. M. Hodžu 901/2, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 20. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2023
Spisová značka: Sro/49238/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Zemková od 9. 10. 2023
    konateľspoločník
  • Samuel Zemko od 5. 6. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LuSaMy s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 461 % na 20,7 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 257,8 tis. €.

257,8 tis. €
Tržby
20,7 tis. €
Zisk
257,9 tis. €
Celkové výnosy
155,9 tis. €
Aktíva
44,7 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
52,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 3,0 tis., 2023 8,4 tis., 2024 3,7 tis., 2025 20,7 tis.20213,9 tis.20223,0 tis.20238,4 tis.20243,7 tis.202520,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,8 tis., 2022 36,8 tis., 2023 124,3 tis., 2024 213,4 tis., 2025 257,8 tis.202124,8 tis.202236,8 tis.2023124,3 tis.2024213,4 tis.2025257,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,8 tis. € 20,7 tis. €
2024 213,4 tis. € 3,7 tis. €
2023 124,3 tis. € 8,4 tis. €
2022 36,8 tis. € 3,0 tis. €
2021 24,8 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky9,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,2 tis. €
  • Finančné účty41,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky204 €
  • Krátkodobé záväzky16,9 tis. €
  • Bankové úvery94,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LuSaMy s. r. o. v konkurze?

LuSaMy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LuSaMy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LuSaMy s. r. o. tržby 257,8 tis. €.

Je firma LuSaMy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LuSaMy s. r. o. dosiahla zisk 20,7 tis. €.

Je LuSaMy s. r. o. platiteľom DPH?

LuSaMy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LuSaMy s. r. o. sídli?

LuSaMy s. r. o. má sídlo na adrese M. M. Hodžu 901/2, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026