Tom-food, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53782844
DIČ: 2121494969
IČ DPH: SK2121494969
Rúbanisko II 421/32, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rúbanisko II 421/32, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 15. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 9. 2025
Spisová značka: Sro/41320/S
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prevádzkovanie výdajne stravy; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Šurik od 15. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tom-food, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 11,9 tis. € a tržby jej narástli na 82,9 tis. €.

82,9 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
16,9 tis. €
Aktíva
16,9 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,9 tis., 2023 799, 2024 860, 2025 11,9 tis.20222,9 tis.20237992024860202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 53,4 tis., 2023 23,4 tis., 2024 5,0 tis., 2025 82,9 tis.202253,4 tis.202323,4 tis.20245,0 tis.202582,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,9 tis. € 11,9 tis. €
2024 5,0 tis. € 860 €
2023 23,4 tis. € 799 €
2022 53,4 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,9 tis. €
  • Záväzky0 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tom-food, s. r. o. v konkurze?

Tom-food, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tom-food, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tom-food, s. r. o. tržby 82,9 tis. €.

Je firma Tom-food, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tom-food, s. r. o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Je Tom-food, s. r. o. platiteľom DPH?

Tom-food, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tom-food, s. r. o. sídli?

Tom-food, s. r. o. má sídlo na adrese Rúbanisko II 421/32, Lučenec, 984 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026