Venasum s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53758455
DIČ: 2121495046
IČ DPH: SK2121495046
Soblahov 781, Soblahov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Soblahov 781, Soblahov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 21. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41910/R
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb osobného charakteru; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Marek Šumaj od 21. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Monika Nováková od 21. 5. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Venasum s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 16,7 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 175,8 tis. €.

175,8 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Zisk
154,3 tis. €
Aktíva
97,7 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 19,8 tis., 2023 59,0 tis., 2024 74,0 tis., 2025 16,7 tis.20212,3 tis.202219,8 tis.202359,0 tis.202474,0 tis.202516,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,9 tis., 2022 168,2 tis., 2023 196,7 tis., 2024 246,1 tis., 2025 175,8 tis.202135,9 tis.2022168,2 tis.2023196,7 tis.2024246,1 tis.2025175,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 175,8 tis. € 16,7 tis. €
2024 246,1 tis. € 74,0 tis. €
2023 196,7 tis. € 59,0 tis. €
2022 168,2 tis. € 19,8 tis. €
2021 35,9 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie97,7 tis. €
  • Záväzky56,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Venasum s. r. o. v konkurze?

Venasum s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Venasum s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Venasum s. r. o. tržby 175,8 tis. €.

Je firma Venasum s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Venasum s. r. o. dosiahla zisk 16,7 tis. €.

Je Venasum s. r. o. platiteľom DPH?

Venasum s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Venasum s. r. o. sídli?

Venasum s. r. o. má sídlo na adrese Soblahov 781, Soblahov, 913 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026