MONTWORLD s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53725484
DIČ: 2121516342
IČ DPH: SK2121516342
Psíky 2759/127, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Psíky 2759/127, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 23. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2021
Spisová značka: Sro/48999/T
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2); Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Klimeš od 23. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTWORLD s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 814 € a tržby jej klesli o 25 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
814 €
Zisk
20,4 tis. €
Aktíva
9,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 221, 2023 229, 2024 1,3 tis., 2025 81420212,3 tis.2022221202322920241,3 tis.2025814
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,2 tis., 2022 66,2 tis., 2023 43,0 tis., 2024 32,7 tis., 2025 24,6 tis.202156,2 tis.202266,2 tis.202343,0 tis.202432,7 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € 814 €
2024 32,7 tis. € 1,3 tis. €
2023 43,0 tis. € 229 €
2022 66,2 tis. € 221 €
2021 56,2 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,9 tis. €
  • Záväzky10,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTWORLD s. r. o. v konkurze?

MONTWORLD s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTWORLD s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTWORLD s. r. o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma MONTWORLD s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTWORLD s. r. o. dosiahla zisk 814 €.

Je MONTWORLD s. r. o. platiteľom DPH?

MONTWORLD s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTWORLD s. r. o. sídli?

MONTWORLD s. r. o. má sídlo na adrese Psíky 2759/127, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026