Agile at Scale s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53724658
DIČ: 2121476335
IČ DPH: SK2121476335
Jakobyho 1686/12, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jakobyho 1686/12, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2023
Spisová značka: Sro/51346/V
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jakub Ivančo od 22. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agile at Scale s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 31,8 tis. €.

31,8 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
58,4 tis. €
Aktíva
53,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,1 tis., 2022 25,5 tis., 2023 21,6 tis., 2024 18,1 tis., 2025 8,0 tis.202117,1 tis.202225,5 tis.202321,6 tis.202418,1 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,0 tis., 2022 52,2 tis., 2023 61,4 tis., 2024 80,1 tis., 2025 31,8 tis.202127,0 tis.202252,2 tis.202361,4 tis.202480,1 tis.202531,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,8 tis. € 8,0 tis. €
2024 80,1 tis. € 18,1 tis. €
2023 61,4 tis. € 21,6 tis. €
2022 52,2 tis. € 25,5 tis. €
2021 27,0 tis. € 17,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,2 tis. €
  • Záväzky5,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agile at Scale s. r. o. v konkurze?

Agile at Scale s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agile at Scale s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agile at Scale s. r. o. tržby 31,8 tis. €.

Je firma Agile at Scale s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agile at Scale s. r. o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je Agile at Scale s. r. o. platiteľom DPH?

Agile at Scale s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agile at Scale s. r. o. sídli?

Agile at Scale s. r. o. má sídlo na adrese Jakobyho 1686/12, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026