iConveyance, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53721900
DIČ: 2121484035
IČ DPH: SK2121484035
Felcánova 899/18, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Felcánova 899/18, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 21. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2024
Spisová značka: Sro/151973/B
Predmet podnikania (výber): Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Kállai od 21. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť iConveyance, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 62,0 tis. €.

62,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
38,8 tis. €
Aktíva
17,8 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 597, 2023 2,4 tis., 2024 2,9 tis., 2025 3,4 tis.20213,5 tis.202259720232,4 tis.20242,9 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 tis., 2022 4,7 tis., 2023 18,0 tis., 2024 58,7 tis., 2025 62,0 tis.20214,4 tis.20224,7 tis.202318,0 tis.202458,7 tis.202562,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,0 tis. € 3,4 tis. €
2024 58,7 tis. € 2,9 tis. €
2023 18,0 tis. € 2,4 tis. €
2022 4,7 tis. € 597 €
2021 4,4 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,8 tis. €
  • Záväzky21,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iConveyance, s.r.o. v konkurze?

iConveyance, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iConveyance, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala iConveyance, s.r.o. tržby 62,0 tis. €.

Je firma iConveyance, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 iConveyance, s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je iConveyance, s.r.o. platiteľom DPH?

iConveyance, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iConveyance, s.r.o. sídli?

iConveyance, s.r.o. má sídlo na adrese Felcánova 899/18, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026