LUMAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53719468
DIČ: 2121479591
IČ DPH: SK2121479591
Drienica 221, Drienica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drienica 221, Drienica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 1. 5. 2021
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/42081/P
Predmet podnikania (výber): úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; vŕtanie studní s dĺžkou do 30m …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Lukáč od 1. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMAL s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 36,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 327,8 tis. €.

327,8 tis. €
Tržby
36,4 tis. €
Zisk
327,8 tis. €
Celkové výnosy
355,1 tis. €
Aktíva
78,8 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
53,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 150, 2023 1,9 tis., 2024 25,0 tis., 2025 36,4 tis.20215,4 tis.202215020231,9 tis.202425,0 tis.202536,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,1 tis., 2022 90,2 tis., 2023 154,3 tis., 2024 286,8 tis., 2025 327,8 tis.202199,1 tis.202290,2 tis.2023154,3 tis.2024286,8 tis.2025327,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 327,8 tis. € 36,4 tis. €
2024 286,8 tis. € 25,0 tis. €
2023 154,3 tis. € 1,9 tis. €
2022 90,2 tis. € 150 €
2021 99,1 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok193,2 tis. €
  • Zásoby1,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky129,5 tis. €
  • Finančné účty31,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,4 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky256,2 tis. €
  • Bankové úvery18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMAL s. r. o. v konkurze?

LUMAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMAL s. r. o. tržby 327,8 tis. €.

Je firma LUMAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMAL s. r. o. dosiahla zisk 36,4 tis. €.

Je LUMAL s. r. o. platiteľom DPH?

LUMAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMAL s. r. o. sídli?

LUMAL s. r. o. má sídlo na adrese Drienica 221, Drienica, 083 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026