Tradície Kysúc, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53716710
DIČ: 2121476159
IČ DPH: SK2121476159
Areál sídla Roľníckeho družstva Veľká Rača 2162, Oščadnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Areál sídla Roľníckeho družstva Veľká Rača 2162, Oščadnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.51
Dátum vzniku: 23. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2021
Spisová značka: Sro/77051/L
Predmet podnikania (výber): Výroba mliečnych výrobkov; Výroba potravinárskych výrobkov; Prevádzkovanie čistiarne a práčovne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrícia Škripková od 23. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Eva Budošová od 19. 2. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tradície Kysúc, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 227 % na 21,3 tis. € a tržby jej narástli o 138 % na 883,1 tis. €.

883,1 tis. €
Tržby
21,3 tis. €
Zisk
976,4 tis. €
Celkové výnosy
518,8 tis. €
Aktíva
50,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 127, 2023 17,3 tis., 2024 6,5 tis., 2025 21,3 tis.2022127202317,3 tis.20246,5 tis.202521,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 210,2 tis., 2023 337,1 tis., 2024 371,4 tis., 2025 883,1 tis.2022210,2 tis.2023337,1 tis.2024371,4 tis.2025883,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 388,6 tis., 2023 490,3 tis., 2024 446,3 tis., 2025 976,4 tis.2022388,6 tis.2023490,3 tis.2024446,3 tis.2025976,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 020220202302024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 883,1 tis. € 21,3 tis. €
2024 371,4 tis. € 6,5 tis. €
2023 337,1 tis. € 17,3 tis. €
2022 210,2 tis. € 127 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok76,4 tis. €
  • Zásoby14,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky116,6 tis. €
  • Finančné účty311,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku23,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,3 tis. €
  • Rezervy14,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky419,8 tis. €
  • Bankové úvery34,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tradície Kysúc, s. r. o. v konkurze?

Tradície Kysúc, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tradície Kysúc, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tradície Kysúc, s. r. o. tržby 883,1 tis. €.

Je firma Tradície Kysúc, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tradície Kysúc, s. r. o. dosiahla zisk 21,3 tis. €.

Je Tradície Kysúc, s. r. o. platiteľom DPH?

Tradície Kysúc, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tradície Kysúc, s. r. o. sídli?

Tradície Kysúc, s. r. o. má sídlo na adrese Areál sídla Roľníckeho družstva Veľká Rača 2162, Oščadnica, 023 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026