HANEL group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53715497
DIČ: 2121473079
IČ DPH: SK2121473079
Družstevná 743/10, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 743/10, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 21. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 6. 2021
Spisová značka: Sro/42048/P
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Hanuščák od 21. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HANEL group s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 342 % na 17,2 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 256,3 tis. €.

256,3 tis. €
Tržby
17,2 tis. €
Zisk
256,3 tis. €
Celkové výnosy
166,5 tis. €
Aktíva
123,4 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 5,8 tis., 2023 4,0 tis., 2024 3,9 tis., 2025 17,2 tis.20214,5 tis.20225,8 tis.20234,0 tis.20243,9 tis.202517,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,6 tis., 2022 183,7 tis., 2023 179,4 tis., 2024 345,2 tis., 2025 256,3 tis.202132,6 tis.2022183,7 tis.2023179,4 tis.2024345,2 tis.2025256,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 256,3 tis. € 17,2 tis. €
2024 345,2 tis. € 3,9 tis. €
2023 179,4 tis. € 4,0 tis. €
2022 183,7 tis. € 5,8 tis. €
2021 32,6 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky129,1 tis. €
  • Finančné účty30,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy83,1 tis. €
  • Fondy zo zisku-4 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANEL group s. r. o. v konkurze?

HANEL group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANEL group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANEL group s. r. o. tržby 256,3 tis. €.

Je firma HANEL group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HANEL group s. r. o. dosiahla zisk 17,2 tis. €.

Je HANEL group s. r. o. platiteľom DPH?

HANEL group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANEL group s. r. o. sídli?

HANEL group s. r. o. má sídlo na adrese Družstevná 743/10, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026