IGOR BABIC ANVIS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53713915
DIČ: 2121468140
Rastislavova 84/171, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 84/171, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 14. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/54063/N
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Babic od 14. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IGOR BABIC ANVIS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 23,6 tis. €.

23,6 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
31,0 tis. €
Aktíva
25,2 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,4 tis., 2022 805, 2023 4,1 tis., 2024 11,7 tis., 2025 6,1 tis.2021−2,4 tis.202280520234,1 tis.202411,7 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,5 tis., 2022 9,6 tis., 2023 15,0 tis., 2024 31,2 tis., 2025 23,6 tis.202113,5 tis.20229,6 tis.202315,0 tis.202431,2 tis.202523,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,6 tis. € 6,1 tis. €
2024 31,2 tis. € 11,7 tis. €
2023 15,0 tis. € 4,1 tis. €
2022 9,6 tis. € 805 €
2021 13,5 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,2 tis. €
  • Záväzky5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IGOR BABIC ANVIS s. r. o. v konkurze?

IGOR BABIC ANVIS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IGOR BABIC ANVIS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IGOR BABIC ANVIS s. r. o. tržby 23,6 tis. €.

Je firma IGOR BABIC ANVIS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IGOR BABIC ANVIS s. r. o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Kde firma IGOR BABIC ANVIS s. r. o. sídli?

IGOR BABIC ANVIS s. r. o. má sídlo na adrese Rastislavova 84/171, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026